Навчання в Kанаді - Інтерв’ю з студентон

Євген Бодров, Niagara College Canada, 12.02.2014
1. Чому Ви обрали Ваш коледж і Вашу програму? Перелічіть будь ласка найяскравіші переваги навчання в Канаді у порівнянні з Вашим українським вишом.
Я закінчив Дніпропетровський Національний Університет ім. Олеся Гончара у 2012 році зі спеціальності «Прикладна Фізика та Оптоелектроніка». Продовжувати розвиток у улюбленому напрямі в Україні змоги не було. Коли я почав шукати інші шляхи здобування кар`єрного розвитку, доля надала мені змогу співпрацювати з Providence Group. Ми швидко знайшли колледж для мене. Спеціальність називалася «Advanced Lasers» у Niagara College, Ontario. Тобто це була ідеальна для мене програма навчання із усіма елементами оптики, які мене цікавлять. Цей колледж є єдиний у Канаді та одним із п`яти у Північній Америці, що надає практичний досвід у сфері «тонких плівок»(по яких я робив дипломний проект в Україні) та має спеціально обладнані високотехнологічні лабораторії. В українському університеті технологічний розвиток такого рівня не можливий через недолік фінансування та відсутність робочих місць взагалі, тоді як у Північній Америці такі спеціалісти є “on high demand”. Знаходячись тут я набув теоретичних та практичних знань у галузі, розвиток якої стоїть на одному із перших місць у колі потреб людства для майбутнього.
2. Як саме допомогла Вам Група Провіденс при поступленні до Канадського коледжу?
Група Провіденс надала мені всю важливу інформацію з приводу найменування та розташування коледжів, у яких я мав можливість отримати відповідну освіту. Після того, як я обрав колледж, представник Групи Провіденс надав консультації по переліку документів, які необхідні для вступу до колледжу та допомогу у оформленні дозволу на навчання та отримання канадської візи. Усе це супроводжувалося листуванням з приводу екзаменів та інших питань із обраним коледжем у продовж 6 місяців.
3. Чому Ви б рекомендували українським школярам, студентам і молоді звертатися до Групи Провіденс за допомогою при бажанні навчатися в Канаді?
По-перше, я був дуже задоволений роботою спеціалістів Групи Провіденс, що надавали мені допогу. Вони були дуже уважні і відповідальні у своїх діях та завжди тримали контакт зі мною. По-друге, допомога надається БЕЗКОШТОВНО, що має велике значення для населення України. По-третє, вони мають великий досвід у цій сфері та є перевіреними у роботі із колледжами у Канаді, так як я спілкувався із декількома представниками міжнародного відділу. Якщо ви хочете здобути бажаних цілей у майбутньому та отримати якісну освіту у одній із країн із найвищим рівнем життя на планеті, не чекайте і не відкладайте на потім. Життя трапляється сьогодні. Ваше майбутнє у Ваших руках.