Освіта в Канаді - студентські відгуки

Denys Shashura, George Brown College, 17.02.2014.

Перелічіть будь ласка найяскравіші переваги навчання в Канаді у порівнянні з Вашим українським вишом.

Мені поталанило отримати можливість навчатись у коледжі Джорджа Брауна в Торонто. Особисто я зупинив свій вибір на цьому закладі через наступні переваги у порівнянні з іншими: 

1) даний коледж славиться дуже хорошою репутацією на ринку праці провінції Онтаріо

2) широкий вибір навчальних програм

3) корпуси коледжу знаходяться в центрі Торонто

Щодо напряму навчання, то я обрав програму під назвою "Маркетинг стратегічних відносин", яка передбачає вивчення сучасних аспектів маркетингу та їх застосування в поєднанні з аналізом даних. Спеціалісти у цій сфері бізнесу користуються досить високим попитом у Канаді та за її межами. Крім того, ця спеціальність була мені досить близька, оскільки в університеті я теж детально вивчав маркетинг.

Мій диплом бакалавра був здобутий в університеті, який входить до списку 20-ти кращих ВУЗів України. Попри це, я можу з впевненістю зазначити, що за 1 рік навчання в коледжі Джорджа Брауна, я отримав більше корисних знань та навичок по моїй спеціальності, ніж за 4 роки навчання в університеті. У більшості канадських коледжів навчальні плани побудовані таким чином, щоб викладачі робили основний наголос не стільки на теоретичних знаннях, як на їх практичному застосуванні. Тобто, частина моїх занять проходила виконуючи вправи базовані на конкретних ситуаціях з бізнесового середовища. Як правило, викладачі дуже професійно організовують такого типу заняття, бо за плечима мають досвід роботи на керівних посадах у відповідних галузях. Також, дуже актуальними вважаються групові проекти, що надають можливість навчитись працювати в команді та проявити лідерські здібності. В результаті, вищезазначені особливості навчання дозволяють повноцінно підготуватись до якісного виконання поставлених завдань на робочому місці.

Як саме допомогла Вам Група Провіденс при поступленні до Канадського коледжу?

Представники Групи Провіденс допомагали мені з оформленням всіх необхідних документів для поїздки. Вони володіють глибоким знанням усіх етапів цього процесу, починаючи з подачі заявки в коледж і аж до виїзду в Канаду. Завдяки їх кваліфікованим порадам, усі мої форми були заповнені бездоганно, необхідні документи зібрані швидко, а отже і віза отримана безперешкодно.

Чому Ви б рекомендували українським школярам, студентам і молоді звертатися до Групи Провіденс за допомогою при бажанні навчатися в Канаді?

Особисто я був вражений унікальним стилем роботи Групи Провіденс. Вони виділяються надзвичайною тактовністю, професіоналізмом та відчуттям обов'язку. За кілька місяців співпраці з представниками Групи Провіденс я зробив висновок, що вперше мав справу з людьми, які були б настільки віддані своїй справі і так сумлінно підходили до кожного нюансу.