Навчання в Канаді: українські студенти рекомендують Групу Провіденс
5 травня 2014 р. – Торонто – Група Провіденс зарекомендувала себе як надійного партнера на ринку консультацій щодо навчання в Канаді. Про це свідчать відгуки багатьох студентів, які користувалися послугами Групи Провіденс.
 
Студентам подобається, що Група Провіденс надає свої послуги безкоштовно та швидко і оперативно опрацьовує їхні анкети. 
 
У сфері освіта в Канаді, Групу Провіденс навіть рекомендують студенти, які не користувалися її послугами. Назагал це студенти, які платили за консультативні послуги освітнім фірмам, та ще не добре орієнтувалися «хто є хто» на ринку консультацій щодо навчання в Канаді. 
 
Як зазначила Катерина Франчук, одна з таких студентів: «ні, я не користувалася послугами Групи Провіденс. Я користувалася послугами однієї освітньої фірми в Києві. На жаль, я дізналася про группу Провіденс пізніше, коли я вже не могла перевести документи до Групи Провіденс.» На запитання, чи вона б рекомендувала Групу Провіденс своїм друзям, К. Франчук відповіла слідуюче: «так, звісно! Вони пропонують безкоштовні консультації і повний супровід аж до моменту переїзду в Канаду. Це дуже важливо – мати підтримку під час переїзду до нової країни. Тому так, звичайно, я б рекомендувала послуги групи Провіденс без сумніву!» (http://prov.in.ua/index.php?id=215)
 
«Група Провіденс пишається таким рівнем довіри та поваги. Провіденс наполегливо працює для добробуту своїх студентів і завжди піднімає питання на високих урядових рівнях щодо видачі віз українським студентам, збільшенням навчальних місць для українських студентів, проведенням груглих столів з питань освіти в Канаді»: зазначив Президент Групи Провіденс Володимир Паславський.
 
Нещодавно він зустрічався з Спікером Парламенту Онтаріо, Дейвом Леваком. Окрім багатьох питань щодо України та її теперішньої ситуації, також було підняте питання про резолюцію Парламенту Онтаріо щодо навчання українських студентів в Канаді. В пам’ять про зустріч, В. Паславський подарував Д. Леваку традиційну тарілку з петриківським розписов, який оберігається ЮНЕСКО.
 
За додатковою інформацією про те як Ви або Ваші діти чи родичі можуть навчатися в Канаді, прошу звертатися на інтернет сторінку Провіденс: www.prov.in.ua, або на телефон +1-647-831-2139 або на електронну пошту info(at)prov.in.ua.

Фото: З л на п: Дайв Левак, Спікер Парламенту провінції Онтаріо і Володимир Паславський, Президент Групи Провіденс