Послуги в Онтаріо для студентів з України полегшують життя

Група Провіденс оголошує про надання нових послуг підтримки (Support Service) для міжнародних студентів з України, які вже навчаються в Канаді. Ця нова послуга підтримки виникла, як відповідь на багаточисельні звернення, які Група Провіденс отримувала від міжнародних студентів з України.   

 

"Часто студенти з України звертаються до нас з чисельними запитаннями чи проблемами на які вони не отримують негайно вичерпну відповідь у своїх школах, коледжах чи університетах. Студенти хочуть невідкладно отримати професійну допомогу, поради чи просто відповіді на свої запитання, а не чекати на відповіді по декілька днів," - пояснює Володимир Паславський, президент і виконавчий директор Групи Провіденс.

 

Державні коледжі і університети часто перевантажені щоденними рутинними справами і фізично не встигають відреагувати з необхідною увагою на запитання міжнародних студентів. Кожний відділ й особливо центри з послуг для міжнародних студентів у навчальних закладах щоденно опрацьовують велику кількість запитів і часом створюється безкінечна черга запитань, які на думку працівників вишів "примітивні або недостатньо важливі" для моментального реагування. 


У своїх зверненнях до Групи Провіденс міжнародні студенти запитують про різноманітні побутові, адміністративні, освітні та кар'єрні проблеми. А саме
:


Мій рівень англійської мови є залегкий і я хочу перевестися на вищий рівень? Як мені відтермінувати початок навчання? Як мені отримати довідку від мого навчального закладу? Як отримати водійське посвідчення? Чи українське посвідчення студента дійсне протягом всього терміну навчання? Як відкрити банківський рахунок? Як змінити мій банк? Який сотовий тарифний план найкращий для міжнародних студентів з України? Як я можу бути задіяний в громадських організаціях? Де я можу волонтерити в громаді, щоби отримати рекомендаційні листи? Як придбати автомобіль, як його оформити і як застрахувати? Чи можете мені допомогти з правописом чи перекладом документів? В мене закінчується віза, що мені робити? Чи можете допомогти написати рекомендаційні чи мотиваційні листи, резюме, заповнити анкету, etc.,

   
Багато запитань на перший погляд здаються досить простими, але виявилося, що вони є дуже важливими для міжнародних студентів. Інша категорія запитань потребують більш глибинних і фахових знаннь, щоби надати слушні відповіді чи поради.


Міжнародні студенти часто страждають від переживань та емоційного стресу, якщо їхні запитання чи проблеми не находять відповідної уваги, що призводить до погіршення навчальної успішності та завдає шкоди здоров'ю. Водночас, ця нова послуга зменшує навантаження на Онтарійські державні системи освіти та охорони здоров'я.

 

Починаючи з серпня Група Провіденс впровадила послуги підтримки, що допоможе студентам опанувати стресові побутові ситуації й полегшить їхнє життя на чужині.


Таким чином, Група Провіденс пропонуючи такі послуги підтримки хоче покращити освітній досвід та студентське життя для молоді з України, які обрали Канаду для свого подальшого навчання. Впровадження таких послуг дозволяє надати відповіді на виклики, які існують у повсякденному житті українського студента в Канаді.

 

Послуги підтримки для міжнародних студентів можна отримати телефоном, електронною поштою чи через фейсбук українською та англійською мовами https://www.facebook.com/groups/educationincanada/.

 

Докладніше дізнатися про умови отримання послуги підтримки для студентів з України та безкоштовно отримати консультації щодо приїзду Ваших родичів на навчання до Канади, можна 20 серпня на виставковому стенді у Centennial Park в Торонто де буде святкуватися 25 річниця Незалежності України.

 

Група Провіденс працює над тим, аби донести до всіх бажаючих в нашій діаспорі, як вони можуть викликати своїх родичів, близьких і друзів на навчання до Канади. Базове завдання Групи Провіденс — надавати фахові послуги студентам та їхнім родичам в діаспорі  котрі обрали Канаду для подальшого отримання освіти й міжнародного досвіду.

 
Група Провіденс – канадська консалтингова компанія, яка офіційно представляє низку державних канадських коледжів, мовних центрів та Торонтські державні школи в Україні і консультує українських студентів, які вирішили навчатися в Канаді.
Група Провіденс надає послуги студентам з моменту обрання вишу, програми навчання й до приїзду в Канаду, а відсьогодні ще й надає послуги з підтримки для студентів з України під час цілого процесу навчання в Канаді. 

 

Перейти за цим посиланням для придбання 8-місячного членства Support Service

За додатковою інформацією, звертайтеся на е-пошту: info(@)prov.in.ua або на телефон +1-647-831-2139.