Послуги українцям Америки для воз’єднання сім’ї

22.08.2016 – Чикаго-Торонто – Група Провіденс надає нові послуги українцям Америки, рідні яких проживають в Україні.

 

Імміграція в США роз’єднала багато українських сімей і це негативно впливає в першу чергу на дітей, які лишилися в Україні. Вони опинилися в «тумані», а для молодої людини це чи ненайгірше що може статися, адже через це їй важко вірно спланувати наступні кроки – не знає чи продовжувати її вчитися, чи одружуватися, шукати працю, тощо.

 

Батьки, які виїхали до Америки допомагають дітям фінансово, але окрім матеріальної підтримки діти потребують постійної емоційної підтримки, виховання та нагляду батьків, а цим важко забезпечити на відстані. Така розлука також є причиною стресів та емоційних зривів для їхніх рідних та батьків, які перебувають в США, що призводить до погіршення здоров'я та якості життя в цілому.

 

Часто батьки надіючись на швидку імміграцію та оформлення документів для своїх дітей, рекомендують дітям навіть і не вступати у вищі учбові заклади, мовляв освіта з України в США нікому і так не потрібна. А коли намагаються запросити своїх рідних в гості чи на навчання, молоді люди отримують відмову у візі до США, адже їхні справи знаходяться в рогзляді й треба вичикати свою чергу. А бувають випадки коли батьки ще й самі не отримали всіх належних документів на побут в США й отже не можуть викликати дітей до себе.

 

Імміграційні процеси можуть затянутися на роки і діти виростають та стають дорослими. Що робити в таких ситуаціях, адже загублені роки та здоров'я не повернути?

 

Саме тому, Група Провіденс пропонує українцям в США, які там проживають чи знаходяться на заробітках або в процесі очікування документів на «Грін Картку», вихід з ситуації - викликати своїх дітей на навчання у державні вищі учбові заклади Канади.

 

Саме в цьому і полягають послуги Групи Провіденс. Група Провіденс надає послуги українцям в США і їхнім дітям та родичам, для того щоб вони приїхали на навчання до Канади та не марнували час, а змогли його використати на отримання західної освіти. Адже отримавши освіту в Канаді, молодь набуває необхідного західного досвіду який лекго застосувати в США.

 

Канадська вища освіта має певну перевагу над американською, а саме:

 

1) канадська вища освіта визнається у всьому світі й також в США;

2) вона є набагато дешевшою, ніж американська вища освіта;

3) окрім того канадський долар майже на 30% дешевший, ніж американський долар, що робить освіту в Канаді ще дешевшою;

4) канадська студентська віза дає українським студентам офіційне право працювати в Канаді;

5) міжнародним студентам в Канаді відкривають туристичні візи в США;

6) після закінчення навчання можна отримати 3-ох річну канадську робочу візу;

7) в Канаді радо приймають міжнародних студентів бо для студентів нема вікових обмежень;

8) з канадським дипломом приймають на роботу в США;

9) батьки та родичі з Грін Карткою мають право на безвізовий в'їзд до Канади;

10) вступ до вишів Канади можливий і без знання англійської мови.


«Наші люди важко працюють, але це ще не гарантія, що вони заощадять кошти, щоб спромогтися заплатити дітям за освіту в США. А в Канаді освіта набагато дешевша. Окрім того, діти марнують час коли вони чекають на документи в Україні, бо Посольство в Києві може з будь яких причин так і не видати їм візу в Америку найближчим часом. Батьки та рідні так само можуть чекати на своїх дітей, коли ті навчаюються в Канаді, та отримують освіту яка визнається в США. Батьки також стають набагато спокійніші за дітей коли ті знаходяться в Канаді. Закінчивши вищу освіту в Канаді та отримавши документи, вони переїдуть до США вже зі знанням мови та необхідною західною кваліфікацією для отримання високооплачуваної праці»: стверджує Володимир Паславський, президент консалтингової Групи Провіденс.

 

Група Провіденс є багатовекторна консалтингова фірма. Вона надає безкоштовні консультації по телефоні. Щоб взнати більше про освіту в Канаді для молоді чиї батьки перебувають в США, просимо звертатися на телефон +1-647-831-2139 або на е-пошту: info(@)prov.in.ua. Інформацію про Групу Провіденс можна взнати за цим посиланням: www.prov.in.ua. Стаття надрукована в американській газеті «Час і Події», http://www.chasipodii.net/article/17451/.