Відгук студента Артура Стефака про його досвід у вивченні англійської мови в м. Торонто.


Мене звати Артур Стефак. Мені 17 років. Я приїхав з Західної України з Івано-Франківщини. В Україні я навчаюсь в Коломийському Медичному коледжі. До Торонто я приїхав з метою вивчення англійської мови в мовному центрі Hansa  а також погостювати у своєї тітки. Це мій перший візит до Канади.

 

В Україні я вчився англійської мови тільки за шкільною програмою, програма дуже обмежена, мало годин. Великі переваги вивчення мови саме в англомовній країні. Мені дуже подобається навчатися в коледжі Hansa, я дуже задоволений. Тут досвідчені викладачі, я познайомився з багатьма  друзями з різних країн. Кожному студентові є індивідуальний підхід і тут за короткий час можна навчитись дуже багато, а в Україні це би займало багато часу. Це англомовне середовище сприяє тому,що мимоволі починаєш думати на англійській мові.

 

У здійсненні моєї мрії мені дуже допомогла Група Провіденс. Група Провіденс є дуже професійна , кваліфікована група. За весь цей час, що ми співпрацюємо, ми підтримуємо міцний звязок по телефону, по емейлу. Вони супроводжуводжують кожний крок у підготовці документів, дають постійні консультації, поради. На кожне питання ми отримували вичерпну відповідь. Я дуже вдячний Пану Тарасу Паславському, директору групи і пану Володимиру, за те, що вони для мене зробили. На наступний рік я знову хочу приїхати і покращовати  свою англійську мову. А група Провіденс мені в цьому, я надіюся, допоможе.

 

Своїм друзям і знайомим в Україні я обовязково буду рекомендувати групу Провіденс. Бо це є добра нагода і вивчити англійську мову, і познайомитися з цією чудовою країною.