Українська молодь потрібна в Канаді
Освіта в Канаді – це не тільки альтернатива американській освіті, але і надійний шлях для отримання високооплачуваної роботи у міжнародних компаніях, насамперед, у Канаді й також у США та Європі. Окрім цього, ціна питання отримання освіти в Канаді значно нижча, ніж у США.
 
Студенти, які випускаються з канадським дипломом, є в шаленому попиті як у «Силіконовій долині» в Каліфорнії, так і у банківсько-фінансовій сфері, в ІТ та в інженерно-конструкторській індустріях у Канаді, США та по всьому світу.
 
Канада зацікавлена в іноземних студентах, зокрема, і в студентах з України, тому що таким чином Канада поповнює свої кваліфіковані кадри, збільшує населення і стає міжнародним «хабом» для світового бізнесу. Іншими словами, міжнародна освіта несе у собі стратегічне бачення для Канади.
 
Міжнародні студенти також вкладають суттєвий внесок у канадську економіку. У 2010 році, за офіційними даними уряду Канади, міжнародні студенти вклали понад $7,7 млрд. в економіку Канади, сприяли створенню понад 81 000 місць зайнятості для канадців і понад $445 млн. було зібрано у формі податків в державну казну. А вже у 2015 році іноземні студенти генерували понад $11 млрд. в економіку Канади – за 5 років ріст на $3.3млрд. Це вказує на те, що Канада, як країна, виходить у лідери для отримання чи продовження вищої освіти для міжнародних студентів. Ця тенденція продовжить свій ріст.
 
А якщо ваші діти, внуки, родичі чи друзі вже пробували відкрити студентську візу до США, але отримали відмову, то освіта в Канаді повинна стати для вас ще більш привабливою альтернативою. Адже українські міжнародні студенти, які навчаються в Канаді, зможуть подати анкету на туристичну візу в США на час навчання. І таким чином вони можуть відвідувати вас протягом навчального року.
 
Усі канадські коледжі надають 3-4 річні бакалаврські ступені та оперують як незалежні, але неприбуткові структури. Отже, ступінь та рівень визнання звичайного канадського коледжу автоматично прирівнюється до «приватних, але неприбуткових», вишів Америки.
Згідно з даними студентської неприбуткової організації «College Board», вартість освіти для американців у 2015 році складала $9,139USD, а для іноземних студентів – $22,958USD в державних коледжах та $31,231USD у приватних вишах.
 
Натомість, освіта в канадських вишах для іноземців коштує в межах від $13,000CAD до $17,000CAD за рік, все залежить від програми та вишу.
 
Додаткова перевага канадських вищих навчальних закладів полягає в тому, що сьогодні канадський долар майже на 30% є дешевшим від американського, і різниця в курсі валют надає додаткові фінансові переваги для обрання Канади як країни для отримання вищої освіти.
 
Інша перевага навчання в Канаді полягає в тому, що студенти будуть мати офіційний дозвіл на роботу як на території кампуса, так і за межами. Студент має право працювати до 20 годин у тиждень під час навчання, а на канікулах – 40 годин і більше.
Слід підкреслити, що після закінчення навчання в Канаді студентську візу можна переоформити на робочу візу. Робоча віза в Канаді надає можливість студентам право на роботу терміном від 8-ми місяців до 3-х років.
 
Державні виші Канади, які працюють із Групою Провіденс, надають безкоштовні рекомендації та поради своїм студентам щодо імміграційних програм, на які студенти можуть подати документи після закінчення навчання в Канаді на робочі візи.
 
Щодо імміграційних шляхів то, здебільшого, пропонуються дві програми:
 
Canadian Experience Class – згідно з цією федеральною програмою студенту потрібно довести один рік досвіду роботи в Канаді. Досвід роботи можна отримати після закінчення академічної програми, яка якраз і дає право на роботу після закінчення навчання незалежно від провінції, де перебуває студент.
 
Ontario Provincial Nominee Program – згідно з цією провінційною програмою потрібно закінчити не менш, ніж дворічну програму на рівні бакалаврату або однорічну програму на базі диплому про вищу освіту (postgraduate program). Отримавши офіційну пропозицію на роботу (full-time job offer), студент може кваліфікуватись як «кандидат» для провінційної програми Онтаріо. Така програма є популярною серед українських студентів.
 
Група Провіденс надає безкоштовні послуги та повний супровід українським студентам, які зареєструвалися з Групою Провіденс та які бажають навчатися в Канаді.
У Канаді Група Провіденс разом з державними вищими навчальними закладами пропонує понад 800 акредитованих програм на вибір для міжнародних студентів.
Процес вступу до канадського коледжу може тривати близько 6 місяців. Отож, не зволікайте, звертайтеся за порадами до консультантів Групи Провіденс. У США проживає велика українська діаспора, яка може проспонсорувати освіту в Канаді своїм рідним з України, насамперед, дітям, внукам та племінникам.
 
Батьки, виїхавши до США, допомагають своїм дітям фінансово, але, окрім матеріальної підтримки, діти потребують виховання та мудрих настанов щодо життя, освіти та кар’єри. Тобто, навчання в Канаді – гарна підказка для дітей, чиї батьки працюють у США, а діти лишилися в Україні. Батьки важко працюють у США, щоб оплатити навчання в найкращих університетах України, але, як стверджує Денис Шашура, один зі студентів Групи Провіденс, краще вкладати в канадську освіту, ніж в українську. «Мій диплом бакалавра був здобутий в університеті, який входить до списку 20-ти найкращих ВНЗ України. Попри це, я можу з впевненістю зазначити, що за один рік навчання в Коледжі Джорджа Брауна я отримав більше корисних знань та навичок по моїй спеціальності, ніж за 4 роки навчання в українському університеті», – розповів Денис Шашура.
 
Група Провіденс – освітньо-консалтингова фірма, яка займається влаштуванням українських учнів, студентів та дорослих в канадські школи та вищі навчальні заклади. Група Провіденс має угоди з Джордж Браун Коледжем, Ніагарським Коледжем, Коледжем Шерідан, та найбільшим державним вишем Канади – Хамбер Коледжем, а також працює з низкою канадських державних та приватних шкіл з вивчення англійської мови та співпрацює з низкою університетів України.
 
За додатковою інформацією звертайтеся до Групи Провіденс на е-пошту: info(@)prov.in.ua або за номером телефону: +1-647-831-2139.