Освіта в Канаді - студентські відгуки

Тарас Назар (Taras Nazar), George Brown College

 

1. Перелічіть будь ласка найяскравіші переваги навчання в Канаді у порівнянні з Вашим українським вишом.

 

Насправді, навчання у мене ще не почалося, лише з вересня, але я вже відчув помітні зміни у освіті. Починаючи з організаційних питань і закінчуючи безпосередньо розмовою з викладачем програми яку обрав, що є не менш важливим при отриманні, як кажуть “hand to hand experience”. У коледжі вам завжди раді і дадуть інформацію яка вас цікавить. Студентські організації працюють на відмінно, допомагають влитися новоприбулим студентам в студентське середовище.

 

Навчання ще не почалось, а у мене вже була можливість поспілкуватися з моїми викладачами і отримав поради щодо отримання необхідного досвіду у сфері бізнесу. Також, ваші викладачі будуть з вами на зв'язку, якщо у вас виникнуть певні нюанси у освоєнні інформації.

 

Яскравим моментом у освіті Канади є доступ до інформації. Це питання навіть не обговорюється, так як у коледжі є різноманітні лабораторії, комп'ютерні класи і бібліотеки з оновленою літературою авторів які мають багаторічний досвід у відомих світових компаніях.

 

Окремо хотів би виділити репутацію коледжу. Зі слів вже працевлаштованих студентів George Brown college, знайти бажане місце роботи було не складно так як багато працедавців є також випускниками GBC і знайомі з якістю освіти. Так що GBC вважаються одним з кращих не тільки в Канаді, а й у північній Америці загалом.

 

2. Як саме допомогла Вам Група Провіденс при вступі до канадського коледжу? Якщо у Вас були попередні відмови у візі, коротко опишіть як саме Група Провіденс Вам допомогла.

 

До знайомства із Providence були відмови в оформленні студентської візи. На справді дається в знаки брак досвіду при оформленні  подібних документів. За рекомендаціями бувших студентів, мені пощастило з Providence Group. Група фахівців допомогла мені переоформити документи до коледжу без усіляких складнощів, Вказали на мої помилки при попередній подачі.  Сам процес довготривалий і клопіткий, але група Providence  надала мені консультативні поради і оформила всі необхідні документи при вступі до коледжу за короткий термін.

 

3. Які на Вашу думку Група Провіденс має переваги над іншими освітянськими компаніями? Чому Ви б рекомендували українській діаспорі в Канаді і США й також школярам, студентам і молоді з України звертатися до Групи Провіденс за допомогою при бажанні навчатися в Канаді?

 

Насамперед хотів би сказати що в Providence працюють професіонали своєї справи і вони знають усі нюанси при оформленні відповідних документів. Також вони співпрацюють з передовими вищими навчальним закладами Канади і дають поради щодо вибору навчального закладу і майбутньої програми відповідно до вашої освіти отриманої вдома.