Навчання в Канаді - студентські відгуки

Віталій Бігун (Vitalii Bigun), Humber College

1. Чому Ви обрали Ваш коледж і Вашу програму? Перелічіть будь ласка найяскравіші переваги навчання в Канаді у порівнянні з Вашим українським вишом.

Я обрав Humber College тому що, це один з найвідоміших державних коледжів в Торонто, що має відмінну репутацію серед професійних коледжів Онтаріо. Тут пропонується широкий спектр програм, включаючи бакалаврaт, диплом, сертифікат та післядипломний сертифікат.

Отримання освіти в Канаді має ряд переваг. По-перше, при досить високому рівні коледжів і університетів, вартість вищої освіти в Канаді менша, ніж, наприклад, у Сполучених Штатах чи Англії. По-друге, Канада - це країна емігрантів з чисельною українською діаспорою і кожен іноземець відчуває себе тут досить вільно, що надає можливість молодим людям швидше адаптуватися до місцевих умов. По-третє, серед переваг навчання в Канаді є можливість працювати до 20 годин на тиждень під час навчання та до 40 годин на тиждень під час канікул, також високі шанси отримати престижну роботу після закінчення навчального закладу та отримання диплому.

 

2. Як саме допомогла Вам Група Провіденс при вступі до канадського коледжу?

Група Провіденс відіграла важливу роль в моєму навчанні в Канаді. Саме після знайомства з Групою Провіденс я отримав ряд консультацій та порад від кваліфікованих працівників, які в подальшому допомогли з вибором коледжу і моєї майбутньої програми. Оформивши всі документи за досить короткий термін для вступу в Humber College я був зарахований на післядипломну програму Project Management. З дня початку співпраці і до мого приїзду на навчання в Канаду Група Провіденс супроводжувала мене своїм професіоналізмом і без жодних проблем я отримав візу.

3. Які на Вашу думку Група Провіденс має переваги над іншими освітянськими компаніями? Чому Ви б рекомендували українській діаспорі в Канаді і США й також школярам, студентам і молоді з України звертатися до Групи Провіденс за допомогою при бажанні навчатися в Канаді?

Група Провіденс має великий ряд переваг над іншими освітянськими компаніями. По-перше, вони надають безкоштовні консультації  з питань про навчання в Канаді. По-друге, саме Група Провіденс надійно оцінить твої шанси на отримання візи. По-третє, Група Провіденс -  це професіонали своєї справи. Дешеві послуги, великий спектр вибору коледжів та шкіл, допомога з пошуком житла і багато інших переваг, які надає Група Провіденс.  Саме тому я рекомендую Групу Провіденс українській діаспорі в Канаді та США а також школярам, студентам і молоді з України.