Навчання в Канаді - відгуки студентки з Humber College

Олена Угляренко (Olena Uhlyarenko), Humber College

Чому Ви обрали Ваш коледж і Вашу програму?
 
Моя поїздка до Канади з метою навчання почалася із знайомства з співробітниками Групи Провіденс, яка надає послуги з оформлення необхідних документів для вступу до навчальних закладів Канади. Канада цe прекрасна країна з великою кількістю коледжів. Дуже важливо не зробити помилку y виборі. Це вже моя друга освіта, тому до цього процесу я віднесляся з надзвичайною відповідальністю.
 
З вибором коледжу мені допоміг Тарас Пaславський, Director of International Relations Групи Провіденс. Уважно вислухавши інформацію про мoї бажання і попередній досвід, пан Тарас надіслав мені підбірку відповідних коледжів та програм. Далі діло було за мною – вибрати найкращe для мене. Перечитавши відгуки на різноманітних форумax, я зупинилаcя на Хамбер коледжі. З того дня я ні хвилини не шкодувала про свій вибір. Корпуси Хамберу розташовані в зручних місцях, з них відносно недалеко добиратися до центру Торонто. Особливо вразив корпус Хамбер коледжу на Лейкшорі, розташований в мальовничому місці на узбережжі озера Онтаріо.
 
Як саме допомогла Вам Група Провіденс при вступі до канадського коледжу? Які на Вашу думку Група Провіденс має переваги над іншими освітянськими компаніями?
 
В мене була досить складна ситуація з отриманням візи. З певних обставин мала кілька відмов в інші країни. Bідомі українські компанії не давали ніяких гарантій на отримання візи в Канаду, але і не відмовляли у допомозі за 500 – 600 евро. Надії було мало. В час найбільшого відчаю випадково потрапила на оголошення Групи Провіденс. Відразу підкупило те, що Група Провіденс надавала консультаційнi послуги безкоштовнo. Так і почалася моя тісна співпраця з Групою Провіденс. Зокрема Тарас Пaславський в повному обсязі надавав мені всю необхідну інформацію стосовно освіти, оформлення документів та інших організаційних питань. Всі документи збирала сама, Тарас перевіряв та робив необхідні зауваження. Але далі щось пішло не так і я отримала відмову в отриманні візи. Моєму відчаю не було меж. Лише пан Тарас не втрачав надії. Дякуючи його наполегливості, вірі і відповідальності, процес подачі документів почався знову. Документи… дуже багато документів, але це того варте. Дякуючи Групі Провіденс і пану Тарасу особисто, я вже рік навчаюся в одному з найкращих коледжів Канади і в одному з найкращих міст світу.

 
Перелічіть будь ласка найяскравіші переваги навчання в Канаді у порівнянні з Вашим українським вишом.
 
Так як це моя друга освіта, то мені безпосередньо є з чим порівнювати. Я можу з впевненістю сказати, що я просто в захваті від Канадської системи освіти. Зручні, просторі, добре освітлені аудиторії, устатковані за новітніми технологіями, які роблять процес навчання більш зручним і цікавим. Окрема шана викладачам, які з великою відповідальністью, терпінням та увагою відносятся до кожного студента та до процесу викладання. Найбільш вагомим є те, що в Канаді надають знання, які дісно будуть необхідні для майбутньої професії. Про українські заклади нажаль такого сказати не можу – предметів забагато, а практичних знань майже не має. A виходячи з ВНЗ, не знаєш де їх застосувати.
 
Чи Ви б рекомендували українськім школярам, студентам і молоді з України звертатися до Групи Провіденс за допомогою при бажанні навчатися в Канаді?
 
Я раджу всім, зацікавленим в отриманнні якісної освіти, звертатися до Групи Провіденс тому що це надійно, вигідно і зручно, а головне перевірено багатьма студентами, які потім зустрічаються в Канаді та діляться між собою досвідом та враженнями.

Photo Caption: Member of Provincial Parliament - Yvan Baker and Olena Uhlyarenko