Знайомтеся: Джордж Браун коледж

Маловідомий факт, який дивує нових імміґрантів, що канадські коледжі надають таку ж висококваліфіковану освіту, як і університети. Коледжі в Канаді пропонують програми ступеню бакалавра, як і університети, так і післядипломні програми рівня спеціаліста, але відрізняються від університетів тим, що концентрують увагу на практиці та кваліфікації, які мають попиті на ринку праці. Іронічно, але багато випускників після університетів вступають у канадські коледжі, щоб збільшити свої шанси зайнятості на робочому ринку.

 

Інша велика різниця полягає в тому, що навчання в коледжах дешевше, ніж в університетах.

 

Серед авторитетних вищих навчальних закладів (ВНЗ) Канади необхідно виділити Джордж Бравн коледж.

 

Він був заснований 1967 року, а 1968-го уже розпочав перші заняття. Цього року він святкує свій 50-літній ювілей. Саме в честь 50-літнього ювілею, вважаємо за доцільне познайомити читачів тижневика «Міст» із цим закладом, й як він сприяє молоді з України навчатися в Торонто.

 

Джордж Бравн коледж — добре відомий державний ВНЗ в Торонто, який назвали на честь Джорджа Бравна, одного з батьків Конфедерації Канади, а згодом і засновника та першого редактора всенаціональної газети Globe and Mail.

 

За довгі роки праці він зарекомендував себе як солідний ВНЗ із різноманітними програми та науковими напрямками. Зараз у ньому навчається близько 65 тис. студентів на всіх програмах, серед них понад 4 тис. — міжнародних студентів.

 

Цей навчальний заклад посідає перше місце у галузі дослідництва серед інших коледжів Канади. Рівень зайнятості його випускників після шести місяців отримання диплому становив 85 % 2016-го. Щороку цей показник зростає, адже за ним керівництво коледжу звітує Міністерству освіти Онтаріо, що, своєю чергою, сприяє отриманню додаткового фінансування та набору нових студентів, як місцевих, так і міжнародних.

 

Джордж Бравн коледж пропонує 35 дипломованих програм, шість програм бакалаврату, 30 сертифікованих програм, 35 післядипломних програм тощо. 95 % усіх цих програм пропонують стажування в канадських компаніях або урядових установах. Але на цьому ВНЗ не планує закінчувати розвивати свої програми. 2020 року коледж матиме всі програми зі стажуванням. А це важливо, адже це — найлегший спосіб отримати справжній робочий досвід і так званий Canadian experience.

 

Коледж близько працює з канадськими компаніями та періодично консультується з ними щодо стажування, фахових навиків, які є в попиті у працедавців і власників бізнесу. Представники канадської промисловості та бізнесу залучені у створення наукових проектів, освітніх планів і нових дисциплін.

 

Такий підхід також дозволяє студентам краще комерціалізувати й утілити свої ідеї в реальний бізнес або проекти. Джордж Бравн коледж пишається тим, що відкрив кілька бізнес-інкубаторів і центрів вдосконалення для студентів у таких сферах, як ІТ, медицина, зелені технології, будівельний дизайн і навіть мистецтво. Бізнес-інкубатори та центри вдосконалення дають можливість студентам творити й одразу тестувати та реалізовувати свої інноваційні підходи та технології у середовищі експертів, найсучаснішого обладнання й інвесторів тощо.

 

ВНЗ зручно розташований у центрі Торонто з чотирма різними кампусами і ділить один із них із торонтонським політехнічним університетом Раєрсон. Раєрсон разом із Джордж Бравн коледжем надають бакалаврську програму в дошкільній освіті. Програма унікальна тим, що дозволяє студентам одночасно здобути два наукових ступені: диплом коледжу в дошкільній педагогічній освіті та бакалаврат у гуманітарних науках Раєрсону.

 

Українська молодь найбільше цікавиться програмами, які є пов’язані з вивченням англійської мови, бізнесом, ІТ і кулінарно-туристичними спеціальностями. Ці програми дуже популярні навіть в Україні, і тому на них є попит як у Канаді, так і в Україні. Багато абітурієнтів з України прибувають до Канади саме на підвищення кваліфікацій, і для того, щоб покращити свої шанси зайнятості в іноземних компаніях в Україні.

 

Джордж Бравн коледж офіційно уповноважив «Групу Провіденс» залучати та сприяти українській молоді приїжджати на навчання до Канади. «Група Провіденс» — найавторитетніша канадська консалтингова компанія в освітянській сфері і добре відома серед української діаспори в Торонто. Компанія працює з 2010 року і допомогла уже багатьом студентам із України закінчити вищу освіту в Канаді.

 

«Група Провіденс» надає послуги українцям, котрі проживають в Канаді, США й Україні щодо можливості приїзду їхніх близьких, рідних і просто друзів із України на навчання до Канади як на довготермінові програми, так і на короткотермінові курси з вивчення англійської мови. Послуги надаються безкоштовно студентам, котрі зареєструвалися на веб-порталі фірми.

 

«Група Провіденс» спеціалізується у наданні кваліфікованих послуг із підбору освітніх програм, вступу до навчальних закладів Канади, наданні консультацій і рекомендацій щодо збору необхідних документів, підтримки студентів упродовж усієї вступної кампанії аж до приїзду в Канаду.

 

«Група Провіденс» вже має угоди з Centennial College, Niagara College, Sheridan College, George Brown College, Humber College, із мовним центром у Торонто Hansa Language Centre та з Торонтською шкільною радою, до якої входять понад 550 шкіл у місті Торонто. Таким чином дорослі, студенти та школярі з України мають змогу широкого вибору навчання в Канаді, коли звертаються до «Групи Провіденс».

 

«Група Провіденс» активно відстоює і бореться за полегшення візового режиму для студентів з України. Періодично представники «Провіденсу» зустрічаються з дипломатами, федеральними та провінційними політиками та підіймають питання про візовий режим, структурні труднощі, прогалини в процедурах та обговорюють інші технічні візові питання. Іншими словами, «Група Провіденс» надає високоякісні послуги своїм студентам, адже є добре обізнана з всіма нюансами.

 

До кожного студента «Група Провіденс» застосовує індивідуальний підхід, адже кожна справа вимагає унікального вивчення, уваги та знання, як діяти у цій чи іншій ситуації. Саме на такі послуги може розраховувати кожен клієнт, котрий звертається до «Провіденс». Найчастіше студенти або їхні батьки питають:

 

 * Чи справді реально приїхати на навчання?

 * Який коефіцієнт отримання віз українцями при подачі документів на навчання до Канади?

 * Чи чоловік/жінка може супроводжувати свого коханого(у) на навчанні в Канаду?

 * Скільки грошей потрібно мати, щоби навчатися в Канаді?

 * Яка доля чекає на студента після отримання освіти в Канаді?

 

Процедура зачислення студента на навчання може тривати до шести місяців, тому бажано чим раніше розпочинати процес. Своєчасне зачислення до коледжу гарантує студенту місце в програмі, адже в Джордж Бравні вони швидко заповнюються бажаючими студентами. Наприклад, кампанія зачислення студентів на осінній семестр починається в Джордж Бравн коледжі в середині січня 2018-го. Раннє зачислення на навчальну програму, дозволяє абітурієнтові підготувати ретельно всі документи.

 

За отриманням додаткової інформації про Джордж Бравн коледж, або як ваші рідні можуть приїхати на навчання до Канади, звертайтеся до «Групи Провіденс» за адресою електронної пошти: info[@]prov.in.ua або за телефоном: +1-647-831-2139, додаткову інформацію можна знайти на Інтернет-сторінці: www.prov.in.ua.