PDAC 2018
   :: PDAC 2018 Application
Radio Advertisement
Business Tours
B2B
IT Solutions
Business Communication
Міжнародна Гірничодобувна Інвестиційна Ярмарка, Торгова Виставка і З’їзд PDAC 2018
Prospectors and Developers Association of Canada (PDAC) –                          
Канадська асоціація дослідників та розробників корисних копалин
 
 
Міжнародна Гірничодобувна Інвестиційна Ярмарка, Торгова Виставка і З’їзд PDAC 2018
4-7 березня 2018 Metro Toronto Convention Centre
Торонто, Канада
 
Міжнародна гірничодобувна інвестиційна ярмарка, торгова виставка і з’їзд PDAC 2018 в Торонто є щорічною найбільшою у світі подією, яку відвідують понад 1000 міжнародних гірничодобувних компаній, 30 000 фахівців і фінансистів із 130 країн світу.
 
"Група Провіденс" запрошує українські гірничодобувні корпорації, державні, обласні й міські органи влади, керівників державних і приватних шахт, індивідуальних інвесторів та зацікавлених осіб відвідати Міжнародну Гірничодобувну Інвестиційну ярмарку PDAC 2018 в Торонто. Дана виставка та конференція, з-поміж декількох інших сфокусованих на гірничо-добувній галузі, має активну підтримку Комерційного відділу Посольства Канади в Україні, яка полягає й тому числі, у налагодженні та сприянні двостороннім діловим контактам та підтримці заходів, спрямованих на створення ефективних майданчиків для започаткування та поглиблення комерційного співробітництва фірм та організацій з Канади та України. "Група Провіденс" у даному контексті активно співпрацює з Комерційним відділом Посольства Канади в Україні.
 
Сьогодні українським гірничодобувним компаніям та всім хто працює у цьому секторі економіки необхідно налагоджувати зовнішні інвестиційні відносини.
 
Деталі участі та реєстрація на PDAC 2018 Ярмарку пoдається нижче, або  на сайті www.pdac.ca 
 
Реєстрація
 
Реєстрація на Міжнародну гірничодобувну інвестиційну ярмарку, торгову виставку і з’їзд PDAC 2018 відбувається через «Групу Провіденс» – канадську консалтингову компанію, яка є корпоративним членом Канадської асоціації дослідників та розробників корисних копалин.
 
Група Провіденс – організує та сформує повну програму для українських компаній, державних установ та індивідуальних бізнесменів, які хочуть залучити міжнародні інвестиції, вийти на біржу м. Торонто (TSX), так і для тих хто бажає інвестувати у канадську та світову гірничодобувну галузь із високою прибутковістю.
 
Відносини із інвесторами, інвестиційними фондами, банками та канадськими біржами і корпораціями є одною із провідних ланок спеціалізації Групи Провіденс.
 
Участь в PDAC 2018:
 
  • $5459 USD за одну особу з однієї компанії, реєстрація до 15 грудня 2017
  • $6459 USD за одну особу з однієї компанії, реєстрація після 15 грудня 2017до 1 лютого  2018.

Бізнес клас делегат

Бізнес клас це реєстрація вищого ґатунку, що дозволяє отримувати додаткові послуги, такі як окремий реєстраційний стенд, доступ до приватного лаунжу під час ярмарки, щодня континентальний сніданок та перекуски, адміністративна підтримка, невеликі “кабінети” для напівприватних зустрічей, та бізнес послуги – інтернет, телефон, фах та ксерокс.
 
Реєстрація у цьому виді дозволяє доступ до технічної програми, торгової виставки, інвестиційної ярмарки та інвестиційного обміну в тому числі до Іноваційного форуму організованого Canadian Association of Mining Equipment and Services for Export (CAMESE), написання презентаційних листів для інвесторів та прийом на обід в понеділок і вівторок.
 
Квитки на короткі семінари, ланчі та вечірні заходи необхідно придбати окремо.
 

Огляд Групи Провіденс про минулорічну PDAC Ярмарку за цим посиланням.