Завдяки студентам Торонто стає кремнієвим клондайком


Мегаполіс Торонто стрімко завойовує місце Кремнієвої (силіконової) долини Канади. В останні роки у Торонто створили понад 82 тис. робочих місць, пов’язаних із технологічною індустрією, зростання 52 %, своєю чергою, випередило інші традиційні міста Північної Америки.

За висновками CBRE Group (найавторитетніша й найбільша компанії світу у сфері комерційної нерухомості та інвестицій. — Ред.), яка досліджувала ринок зайнятості кадрів у технологічній сфері 50-х міст у Північній Америці, Торонто посіло четверту сходинку, щільно конкуруючи з трьома американськими силіконовими лідерами — Сан-Франциско, Сієтлу та Вашинґтону (округ Колумбія). Технічні працівники у Торонто складають 8,9 % від усього загалу зайнятості на місцевому ринку праці. Це вперше в історії канадське місто ввійшло у п’ятірку рейтинґу CBRE.

Торонто потрапило у цей престижний рейтинґ завдяки низки чинників, які першочергово пов’язані за освітнім і науковим процесами. Навчальні програми дуже гнучкі, вони націлені на комерціалізацію потреб ринку та суспільства. Навчальні заклади відіграють ключову роль у таких дослідженнях: регенеративної медицини, біотехнології та генетики, штучного інтелекту, аерокосмічного та транспортного машинобудування, сільського господарства та харчової промисловості, сфери надання ефективних послуг, дозвілля, комп’ютерних технологій, створення та ведення успішних стартапів і бізнесу та у низці інших галузей, покликаних покращувати якість життя.

Інфраструктура навчальних закладів Торонто, з його чисельними лабораторіями і дослідницько-прикладними центрами та хабами самореалізації, включно з розвинутою інфраструктурою мегаполісу й урядовою регуляторною політикою легкістю ведення бізнесу дозволяє як створювати успішні стартами, так і залучати солідні світові компанії, такі, як Colliers International, UBER та Alphabet. Також варто не забувати, що Торонто є фінансовою столицею Канади, а де, як не в Торонто, шукати потенційних інвесторів для своїх проектів.

У поєднанні з імміґраційною політикою держави, яка зараз набагато відкритіша за політику США, Торонто стає магнітом для розумних людей і міжнародних студентів, котрі пов’язують своє майбутнє з містом мрій, силіконовим Торонто.

Навчальні програми та дослідження, які проводять навчальні заклади, націлені не лише на комерціалізацію виробу чи продукту, але й на його позитивний вплив на всі прошарки населення та навколишнє середовище. Тобто студент, як канадський так і іноземний, зокрема й з України, відчуває свою важливість і відповідальність у створенні й упровадженні у життя проекту, над яким він чи вона має нагоду працювати під час навчання, адже розуміння того, що це призведе до вигідного працевлаштування й на додачу дає можливість долучитися до чогось доброго, великого, що покращить якість буття суспільства. Хіба не у цьому може бути досягнена частинка простого людського щастя?

Іншим чинником успіху Торонто є синергія співпраці між навчальними закладами з уже існуючими компаніями, федеральною, провінційною та муніципальною владами. Яскравим прикладом такої співпраці є Downsview Aerospace Innovation & Research Consortium (DAIRC) — аерокосмічний інноваційний і дослідницький консорціум Даунсв’ю. DAIRC — це розширення й перенесення авіаційних програм Centennial College на нову локацію й водночас місце спільних нових напрацювань учасниками консорціуму. Федеральний та провінційний уряди виділять понад 44 млн CAD на побудову цього центру. Також компанії-учасники фінансуватимуть різні проекти.

Серцем консорціуму є Centennial College, Ryarson University, University of Toronto, York University та вісім авікосмічних компаній, серед яких Bombardier Aersopace, Pratt &Whitney Canada, Honeywell, MDA, Safran, FlightSafety, Canadensys та UTC.

DAIRC відчинить свої двері вже цієї осені на території летовища поруч зі заводом Bombardier. KMPG прогнозує, що ця ініціатива створить 144 тис. нових робочих місць та принесе 2,3 млрд CAD в економіку Торонто впродовж 20-х років.

Отже, Торонто успішно реалізує запити суспільства на кооперацію освітянського середовища та новітніх технологій, що в сукупності з іншими чинниками робить місто технологічним лідером талантів ринку. Безліч молодих талантів і міжнародних студентів мріють пов’язати свою долю з Торонто саме зі згаданих причин. Саме тому українському студенту, котрий планує продовжувати своє навчання за кордоном, варто зупинитися на Торонто.

Канадська «Група Провіденс», офіційний освітній партнер низки державних вищих навчальних закладів Торонто, допоможе вам стати студентом і приїхати на навчання до Торонто. А українців, котрі проживають в Торонто та околицях, запрошуємо 18 серпня ц. р. відвідати стенд «Групи Провіденс» під час святкування Дня Незалежності в Centennial Park. Стенд працюватиме весь день. Ви зможете задати фахівцям будь які запитання й отримати безкоштовні консультації, як ваші рідні з України можуть приїхати на навчання до Торонто і як у цьому вам допоможе «Група Провіденс».

Канадська консалтингова компанія «Група Провіденс» надає послуги українцям, котрі проживають у США, Канаді й Україні щодо можливості приїзду їхніх близьких, рідних і просто друзів із України на навчання до Канади, як на довготермінові програми, так і на короткотермінові курси з вивчення англійської мови. «Група Провіденс» спеціалізується у наданні кваліфікованих послуг із вибору освітніх програм, вступу до навчальних закладів Канади, наданні консультацій і рекомендацій, щодо збору необхідних документів, підтримки студентів упродовж усієї вступної кампанії й аж до приїзду в Канаду.

За додатковою інформацією, як ваші рідні можуть приїхати до Канади на навчання, звертайтеся до «Групи Провіденс» електронною поштою: info[@]prov.in.ua; за тел./viber: +1-647-831-2139 (Канада), +38-095-665-3025 (Україна), або відвідайте інтернет-сторінку www.prov.in.ua.

Прес-служба «Групи Провіденс».