Вибір є – обирай самостійно.

Ось завершилися чергові вибори Президента України й молоді люди віком від 18 до 22 років вперше мали Конституційне право зробити свій політичний вибір. Проте, це не перший і не останній вибір, який молоді люди роблять у своєму житті. Декілка років раніше вони обирали свій шлях в освіті, коли вступали до вищих навчальних закладів, а за рік, за два вони вже будуть обирати своє професійне майбутнє.

Україну сьогодні заполонила хвиля браку кваліфікованих кадрів з відповідним досвідом західного стандарту та викликами сьогодення, як в соціально-політично-економічній так й в іноваційно-технологічній сферах. Ця тенденція зумовлена низьким рівнем конкурентноспроможної освіти, зухвалою корупцією на вищих щаблях влади, з якою в Україні не хочуть, або не можуть впоратися так звана політична еліта нації. Такий підхід заважає саморіалізації молоді, які хочуть навчатися й бути корисним для держави й у країні де їх оцінять за знаннями й фахову роботу, а не за звязками чи протекцією.

Й взагалі, система освіти України не виправдала своїх сподівань, бо жодних докорінних реформ не було здійснено. Надалі, ректорами, деканами та завідувачами кафедр, залишаються пенсіонери, деяким вже по 80 років, які очолюють вищі навчальні заклади декадами й неспроможні навіть користуватися електронною поштою, а тим більше впроваджувати нові зміни в управління господарством, адмініструванням колективу, покращенням викладання чи науки. У більшості ВНЗ досі нема цифрової бази данних студентів і надалі увесь процес адміністрування проводиться в “ручному і паперовому” режимі. Таке не ефективне керування неможна порівняти з реєстраційними відділами канадських ВНЗ, де все компютерезовано, спрощенно та удосконалено. Звісно, що спрощенні процеси не псують так нерви канадським студентам, як це робиться в українських деканатах.

Декларується багато заяв з впровадження міжнародних проектів, але жодним чином це чомусь не стосуються щодо змін благ якими користуються керівники університетів. Ба більше, ректори за державний кошт, а вірніше сказати, за кошти студентів та їх батьків, продовжують отримувати водіїв з автомобілями. Коли про це говориш керівникам коледжів й університетів Канади чи США, вони просто входять у ступор й не розуміють таке марнотратство.

Студенти продовжують вислуховувати нудні лекції, читання зі старої методички, які були в тренді років 40 тому. Як можна виховувати й навчити молодь бути конкурентоспроможним з такими підходами до викладання? Звичайно є осібні фахові й сучасні викладачі й професори, на яких ще тримаються більшість вищих навчальних закладів України, але система їх поглинає й приглушується їхній ентузіазм. Адже, освіта це основа змін у суспільстві. На сьогодні вища освіта знаходиться у стагнації. Це чітко усвідомлюють можновладці, які масово навчають своїх дітей за кордоном.

Не відомо коли відбудуться докорінні зміни в системі освіти в Україні, але пересічна молодь не хоче і не повинна чекати й надіятися, що хтось зробить за них свій вибір. Ніхто не проживе за них їхнє життя. Саме тому, молоді люди масово шукають де за кордоном вони можуть втілити свої мрії, продовжити навчання та набути необхідний західний досвід, щоб бути конкурентноспроможним у глобальному світі, виборюючи своє місце під сонцем. Не всім під силу фінансувати продовження своєї освіти в США чи Англії, де навчання коштує занадто дорого, проте існує якісна альтернатива – отримання освіти в Канаді. Канадська освіта, диплом, фаховий досвід, умови проживання в одній з найкращих країн світу й саме головне приваблива ціна, часом у два чи три рази дешевша за навчання в інших англомовних країнах, відкриває можливості українській молоді реалізувати свою мрію.

Водночас потрібно пам’ятати, що одна з найбільших українських діаспор живе у Канаді й може допомогти своїм рідним з України. Зокрема діаспоряни можуть спонсорувати навчання своїх молодих родичів чи друзів з України в Канаді. Адже інвестиція в освіту, це найкраще капіталовкладення в широкому сенсі цього слова у демократичну розбудову України та безпосередньо у добробут своїх рідних і близьких.

Звичайно виникає безліч запитань, з чого розпочати, як проходить процес вступу до канадських коледжів, який процес подачі документів та зарухувння на навчання, як подавати документи на студентську візу, тощо. На усі запитання Вам надасть кваліфіковані й практичні відповіді «Група Провіденс» – найавторитетніша канадська консалтингова компанія в освітянській сфері, яка добре відома серед української діаспори в Торонто. Компанія працює з 2010 року й допомогла вже багатьом студентам закінчити вищу освіту в Канаді.

«Група Провіденс» надає послуги українцям, котрі проживають в США, Канаді й Україні щодо можливості приїзду їхніх близьких, рідних і просто друзів з України на навчання до Канади, як на довготермінові програми, так і на короткотермінові курси з вивчення англійської мови.

            «Група Провіденс» спеціалізується у наданні кваліфікованих послуг із підбору освітніх програм, вступу до навчальних закладів Канади, наданні консультацій і рекомендацій щодо збору необхідних документів, підтримки студентів упродовж усієї вступної кампанії й аж до приїзду в Канаду.

«Група Провіденс» має діючі угоди з такими державними коледжами Канади: Centennial College, Niagara College, Sheridan College, George Brown College, Humber College; із мовним центром у Торонто Hansa Language Centre; та з Торонтською шкільною радою, до якої входять понад 550 шкіл у місті Торонто. Таким чином дорослі, студенти та школярі з України мають змогу широкого вибору навчання в Канаді, коли звертаються до «Групи Провіденс».

Група Провіденс активно відстоює і бореться за полегшення візового режиму для студентів з України. Періодично представники «Провіденса» зустрічаються з дипломатами, федеральними та провінційними політиками і піднімають питання про візовий режим, структурні труднощі, прогавини в процедурах та обговорюють інші технічні візові питання. У підсумку, «Група Провіденс» надає високоякісні послуги своїм студентам, адже є добре обізнана з всіма візовими нюансами. 

До кожного студента «Група Провіденс» застосовує індивідуальний підхід, адже кожна справа вимагає унікального вивчення, уваги та знання, як діяти у цій чи іншій ситуації. Саме на такі послуги може розраховувати кожний клієнт, який звертається до «Провіденс».  

Процедура зачислення студента та відкриття студентської візи на навчання може тривати до 6 місяців, тому бажано чим раніше розпочинати процес. Своєчасне зачислення до коледжа гарантує студенту місце в програмі. Своєчасне зачислення на навчальну програму, дозволяє абітурієнтові ретельно підготувати всі документи на отримання як студентської так і робочої візи, яка потрібна для стажування поза межами кампуса.

За отриманням додаткової інформації про освіту в Канаді або як ваші рідні можуть приїхати на навчання до Канади, звертайтеся до «Групи Провіденс» за адресою електронної пошти: info@prov.in.ua або за номером телефону: +1-647-831-2139, додаткову інформацію можна знайти на Інтернет-сторінці: www.prov.in.ua.

 

 

Група Провіденс