Нові послуги для студентів та абітурієнтів з України

Група Провіденс розширює спектр надання своїх послуг для абітурієнтів з України, які планують приїхати на навчання до Канади. Беручи до уваги ситуацію з пандемією COVID-19 та обмеженнями, які виникли внаслідок цього карантину, Група Провіденс розробили додаткові пакети послуг. Такі послуги полегшать абітурієнтам зібрати повний пакет документів для вступу на навчання й водночас залишатися вдома у безпеці під час процесу вступу, опрацювання та розгляду документів.

Зокрема йде мова про переклад необхідних документів та їх завірення у нотаріуса. Відтепер, всі документи можна надіслати електронною поштою і фахівці Групи Провіденс їх перекладуть та нотaріально завірять переклад у нотаріуса. Це заощадить нашим студентам час, який вони витрачатимуть на пошуки перекладача і нотаріуса. Отже потенційний студент, не виходячи з дому тепер може надіслати необхідні документи до компанії, а консультанти вже зроблять все необхідне. Особливо це актуально для студентів чи клієнтів, які проживають у невеликих містечках та селищах. З практики відомо, що студент витрачає від трьох днів до двох тижнів у пошуках й в поїздках поки знайде відповідного перекладача і нотаріуса, не говорячи вже про витрачені нерви.

Як відомо, перекладати оригінальні документи, які не є написані англійською чи французькою мовами є вимогою Міністерства імміграції Канади й таке правило прийняте навчальними закладами Канади. Отже, якщо студент з України планує вступити на навчання і подати заявку на отримання візи то йому обов’язково прийдеться усі документи перекласти з української на англійську чи французьку та нотаріально завірити такий переклад. Нагадуємо, що недостатньо мати печатку перекладача чи бюро перекладів в Україні, переклади здійснені у такий спосіб однаково мають завірятися нотаріусом в Україні або у Канаді.

Розроблено три пакети такого підходу для школярів, випускників шкіл, випускників університетів, училищ та дорослих, які бажають підвищити свою кваліфікацію на одно чи дворічних післядипломних програм. З деталями пакетів можна ознайомитися на офіційному порталі Групи Провіденс www.prov.in.ua , різниця між пакетами лише полягає у кількості та складності перекладених документів, які потрібно нотаріально завірити.

Отже, тепер студенти з України можуть скористатися послугою так званого одного вікна, one stop shop, й у додаток це все проходить в електронному режимі. Таким чином, вступна кампанія на вересень 2020 року стає набагато легшою для абітурієнта з України. Незважаючи на сьогоднішню ситуацію, навчальні заклади Канади продовжують набір міжнародних студентів, а посольство в Україні продовжує опрацьовувати заявки на візові послуги та видачу віз. Багато програм для міжнародних студентів швидко заповнюються в канадських коледжах, тому не гаючи часу закликаємо всіх охочих зголошуватися, адже розгляд справи до часу отримання візи може сягнути 6 місяців.

Водночас для студентів з України, які вже навчаються в Канаді повідомляємо, що вони можуть скористатися послугою Student Support Service, яку Група Провіденс запровадила ще у 2016 році. Метою послуги є полегшення у вирішені щоденних побутових питань, щоб студент міг краще зконцетруватися на академічному процесі свого навчання. Особливої актуальності ця послуга набуває у теперішній ситуації коли міжнародні студенти, зокрема й з України, за певних умов, також потрапляють у категорію отримання фінансової підтримки від держави у розмірі $2000 на місяць. Мова йде про програму  Canada Emergency Response Benefit на яку можна подати заявку з 6 квітня, 2020 року.

«Група Провіденс» — найавторитетніша канадська консалтингова компанія в освітянській сфері і добре відома серед української діаспори в Торонто. Компанія працює з 2010 року і допомогла уже багатьом студентам здобути вищу освіту в Канаді.

 

«Група Провіденс» надає послуги українцям, котрі проживають в Канаді, США й Україні щодо можливості приїзду їхніх близьких, рідних і просто друзів із України на навчання до Канади, як на довготермінові програми, так і на короткотермінові курси з вивчення англійської мови.

 

«Група Провіденс» є офіційним партнером та представником: Centennial College, Niagara College, Sheridan College, George Brown College, Humber College, мовного центру Hansa Language Centre та  державної Торонтської шкільної ради. Таким чином дорослі, студенти та школярі з України мають змогу широкого вибору навчання в Канаді коли звертаються до «Групи Провіденс».

 

До кожного студента «Група Провіденс» застосовує індивідуальний підхід, адже кожна справа вимагає унікального вивчення, уваги та знання як діяти у цій чи іншій ситуації. Саме на такі послуги може розраховувати кожен клієнт котрий звертається до «Провіденсу».

 

За отриманням додаткової інформації, або як ваші рідні можуть приїхати на навчання до Канади, звертайтеся до «Групи Провіденс» електронною поштою: info@prov.in.ua або за номером телефону чи «вайберу»: +1-647-831-2139 (Канада), +38-095-665-3025 (Україна), додаткову інформацію можна знайти й на інтернет-сторінці: www.prov.in.ua.

 

Прес-офіс Групи Провіденс