Відгук студента про вивчення англійської мови онлайн

Назар Міліщук (Nazar Milishchuk) Online English Language Course

1.) Що Вам найбільше подобається у нашому онлайн навчанні?

Найбільше, що мені подобається в онлайн навчанні те, що це дуже зручно, економія часу, коли працюєш, не завжди вистачає часу для навчання, але навчання онлайн надає мені таку можливість і я можу вивчати англійську для моїх цілей.

 

2.) Які переваги Ви зауважили при вивченню англійської мови онлайн з нами?

Я дуже задаволений, що маю можливість навчатись і вести діалог з викладачем який є носійєм англійської мови, можна почути дійсно справжній англійський акцент і вимову вчителя, тоді легко можна розпізнати помилки своєї вимови та виправти їх. Також подобається працювати в групі зі студентами з усього світу з якими ти маєш можливість практикувати англійську мову і дізнаватись щось нове із їхньої культури чи країн та ділитись чимось своїм і все це ти можеш висловити леше англійською, і це добре, так як ти практикуєш свою розмовну практику.

 

3.) Чому б Ви рекомендували навчатися саме у нашій мовній школі?

Я б рекомендував навчатись в онлайн школі так як тут можна покращити свою розмовну практику. Я навчався майже завжди самостійно, і непогано знаю граматику та можу читати книги на певному рівні, але мені важко було розвивати розмовну англійську. Я радий, що в онлайн режимі я отримав таку можливість та можу розмовляти зі студентами з усього світу і таким чином розвивати розмовні навички англійської мови.