Заповни анкету на Навчання в Канаді. Влаштуй своє майбутнє!

Анкета  in English , або українською мовою , або російською мовою 

Якщо Ви серйозно наважилися приїхати на навчання до Канади, то ми пропонуємо найлегший та найшвидший спосіб вибрати навчальну програму і спеціальність та спробувати оцінити свої шанси заповнивши анкету на нашому сайті. Наголошуємо, що послуги які надаються Вам нашими консультантами є повністю безкоштовними. Тому негаючи часу заповнюйте анкету і наші фахівці нададуть Вам відповідь протягом 24 годин і допоможуть Вам зробити правильні кроки та здійснити свою мрію.

Увага! Заповнивши анкету Ви погуджуєтеся зазначити Providence Group як Вашого офіційного Агента при поступленні до рекомендованого та обраного Вами вишу в Канаді.

Обов'язково вкажіть в анкеті звідки Ви дізналися про Групу Провіденс та наші безкоштовні послуги.

Після завершення навчання канадським Урядом створені умови для отримання робочої візи до 3-ох років та можливо працювати за новоотриманим фахом отримаючи міжнародний солідний досвід в Канаді.

Навчання в Канаді для міжнародних студентів коштує від $12,500CDN до $20,000CDN за рік в залежності від програми, включно з медичним покриттям.

В Канаді серед міжнародних студентів користуються попитом однорічні післядипломні програми для тих хто вже отримав ступінь бакалавра, магістріа та диплом спеціаліста.

Група Провіденс працює на підставі офіційних угод з державними навчальними установами (школи, виші) Канади та приватними інститутами з вивчення англійської мови, що дозволяє безкоштовно надавати послуги міжнародним студентам.

Бажаємо Вам успіху.

Team, Providence Group.