Opportunities for Universities
Study in Canada
Шкільна oсвіта в Торонто
   :: Анкета
Відгуки/Testimonies
Student Support Services
Translation Services
Шкільна Освіта в Торонто
Шкільна регіональна рада м. Торонто.
 
ШРРТ – це державні школи міста Торонто організовані в найбільшу в Канаді шкільну раду. До складу ШРРТ входять 591 школа де навчаються 260,000 школярів. Програма для іноземних школярів діє з 1988 року. Щороку понад 1200 іноземних школярів приїжджають на навчання до ШРРТ.  
 
Торонтська регіональна шкільна рада (ТРШР) підписала угоду з Групою Провіденс про набір учнів з України для навчання в школах Торонто.
 
Група Провіденс – на сьогоднішій день єдиний офіційний представник ТРШР який працює з набору школярів в Україні для проходження навчання в ТРШР.
 
“Торонтська регіональна шкільна рада, розширюючи свої кордони співпраці, сьогодні запрошує учнів з України до своїх класів. ТРШР пропонує освіту високих міжнародних стандартів учням з України, які виявлять бажання навчатися в Торонтських школах за загальними програмами або вивчати англійську мову влітку", –  прокоментувала доктор Сміта Сенгупта, начальник міжнародних програм і приймальної комісії ТРШР, з нагоди оголошення нових перспектив для українських дітей, підлітків та їхніх батьків. 
 
“У Канаді проживає близько 1.2 мільйонів канадців українського походження й близько 100 тисяч з них мешкають в Онтаріо. Торонто є сталим центром українсько-канадського громадського життя. Це у свою чергу сприятиме швидкому інтегруванню з канадською молоддю та створить гостинні та домашні умови перебування українським школярам”, –  зазначив Тарас Паславський, директор Групи Провіденс.
 
Це перша угода такого рівня, що дозволяє пропагувати Торонтські загальношкільні програми та програму літніх таборів з вивчення англійської мови для учнів з України. Група Провіденс забезпечує абсолютно безкоштовними консультаціями, послугами та підтримкою учнів та їхніх батьків протягом усього вступного процесу до ТРШР.*
 
Оплата за навчання та проживання покривається власним коштом. В оплату за навчання входить медична страховка. Проживаючи в сім’ях, учні занурюються в суспільно-побутовий канадський стиль життя.
 
ТРШР – найбільша державна рада шкіл у Канаді, в якій навчаються понад 260,000 учнів та яка налічує 591 школу. Завдання ТРШР є:  забезпечення в усіх учнів досягнень високого рівня знань, навиків та цінностей, що допоможуть школярам стати відповідальними членами міжнародної спільноти.
 
Для подальшої інформації про зарахування до програм ТРШР звертатися на е-пошту info@prov.in.ua або за телефоном +1-647-831-2139.

*Увага: Щоб забезпечити справжні наміри потенційних іноземних школярів, і для того, щоб не витрачати наш з вами цінний час, та для активації вашого файлу, єдиноразову абонентську оплату потрібно зробити кредитною картою після заповнення анкети. Оплата за обслуговування $155 CAD не повертається, за будь яких обставин.