Opportunities for Universities
Study in Canada
Шкільна oсвіта в Торонто
Відгуки/Testimonies
   :: Відгуки - Testimonies 2
Student Support Services
Translation Services
Відгуки - Testimonies

Надежда Сапункова (Nadezhda Sapunkova), Online English Language Course 
1. Что Вам больше всего нравится в нашем онлайн обучении?

Живое общение-вот самое главное, что я бы выделила. На уроках не бывает скучно, каждая минута заполнена полезной информацией. Студенты из разных уголков мира собираются вместе и им всегда есть о чём поговорить с преподавателем.

 
2. Какие преимущества Вы заметили при изучению английского языка онлайн с нами?
Во-первых, занятия с носителями языка, мы можем слушать и перенимать тонкости построения фраз и произношения. Во-вторых, минимальное занятие - это 55 минут, а не 40-45 как в других языковых школах. В-третьих, возможность заниматься каждый день дает огромный прогресс. В-четвертых, большое разнообразие вариантов расписания, всегда можно подобрать наиболее удобный.
 
3. Почему бы Вы рекомендовали учиться именно в нашей языковой школе?
Мне не встречалось больше школ, сочетающих в себе столько преимуществ одновременно. Можно сказать, что во время занятия вы оказываетесь в Канаде, в классе Торонто, это лучшее погружение в языковую среду какое можно было бы придумать!

Надія Костюк (Nadia Kostiuk), Centennial College

1. Чому Ви обрали Ваш коледж і Вашу програму? Перелічіть будь ласка найяскравіші переваги навчання в Канаді у порівнянні з Вашим українським вишом.

 

В Україні я здобула бакалавра біології і для продовження навчання шукала щось у схожому напрямку. Centennial College пропонує одну з унікальних програм по «Біотехнології» доступну як для випускників школи, так і для post-graduate. Даний коледж має потужний відділ у Science, лабораторії для практичних занять обладнані на високому рівні та згідно з канадськими стандартами, є можливість на практиці попрацювати з новітніми технологіями.

 

Також, велика перевага у студентських проектах, коли студент сам планує і виконує експеримент на основі отриманих знань і тут можна дати волю фантазії, так як обмежень майже немає. Університет в Україні дав мені прекрасну теоретичну базу, тоді як коледж у Канаді дозволив застосувати це на практиці. Найбільша відмінність коледжу в тому, що тебе готують до реального життя і вчать користуватись знаннями. Наприклад, у нас був спеціальний предмет, де студентів навчали шукати роботу, заводити корисні знайомства, писати резюме та представляти проекти. Коледж намагається додати у програму різні корисні сертифікати, тренінги, які користуються попитом на ринку праці, щоб полегшити процес працевлаштування. Навчання в коледжі – це чудова можливість окунутись у мультинаціональне середовище і паралельно глибше вникнути в особливості життя в Канаді, зрозуміти потреби і цінності канадського суспільства, наскільки тобі комфортно в ньому та як використати свої переваги для максимально успішного результату.

 

2. Як саме допомогла Вам Група Провіденс при вступі до канадського вишу?

 

Група Провіденс володіє широкою інформацією щодо коледжів і програм у різних напрямках. Вони знають попит на професії і радо підказують, на що варто звернути увагу при виборі програми. Спершу вони надали широкий огляд доступних і цікавих мені програм у Торонто. Коли мій вибір впав на Centennial College, Providence Group не співпрацювала з коледжем на той час. Але вони дуже швидко налагодили зв’язок з Centennial College, і зробили все можливе, щоб я навчалась на бажаній програмі. Представники компанії курували процес подачі документів до коледжу, збір пакету документів на візу, тощо. Незважаючи на відстань і різницю в часі, відповіді від них приходили дуже швидко та і відчуття ніби тебе «за руку» провели через складний і заплутаний процес бюрократії, до того ж не просячи натомість ніяких фінансових виплат.

 

3. Чому Ви б рекомендували українським школярам, студентам і молоді звертатися до Групи Провіденс за допомогою при бажанні навчатися в Канаді?

 

Providence Group – це високий професіоналізм, уважність до запитів кожного студента, постійна підтримка і допомога з питаннями візи, поради та щире бажання допомогти. Вони готові не просто запропонувати наявні програми, алей шукати нові варіанти, які підійдуть саме вам. З ними успішний результат гарантований. 

Христина Водовіз (Khrystyna Vodoviz), Humber College

1. Чому Виобрали Ваш коледж і Вашу програму? Перелічіть будь ласка найяскравіші переваги навчання в Канаді у порівнянні з Вашим українським вишом.

Диплом бакалавра я здобула в ТНПУ ім. Володимира Гнатюка за спеціальністю «Філологія. Переклад». Тому із усіх програм запропонованих Групою Провіденс я обрала програму TESL (Teaching English as Second Language) у Humber College. Humber вважається одним з найкращих коледжів у Канаді, кожного року він приймає багато міжнародних студентів, з усіх куточків світу. Можу з упевненістю сказати, що це був дивовижний рік, рік нових знайомств і отримання незабутнього досвіду. Спочатку було важко звикнути до стану речей, адже, канадська освітня система суттєво відрізнаяється від української.Та все-ж адаптація не зайняла багато часу, справу також суттєво полегшуть працівники коледжу. У коледжі працює багато студентських організаціїй, які допомагають студентам адаптувуатмся до нового середовище. Також у Humber College є International Center, де допомагають міжнародним студентам у будь-яких питаннях.

Навчання надається кваліфікованими викладачами, які завжди з повагою і розумінням відносяться до студентів, завжди готові допомогти. Пари проходять у форматі діалогу між студентами і викладачем. Процес навчання розмірений, зазвичай, протягом семестру на кожен предмет припадає лише 4-5 завданнь, які оцінюються, на основі яких і виставляється семестрова оцінка. Не зважаючи на це, відвідування пар грає важливу роль, бо дає вам можливість отримати інформацію, яка допоможе під час виконання цих завданнь. У кожній аудиторії є проектор та комп’ютер, також є компютерні класи, лабораторії, бібліотека, читальні зали, зони відпочинку, спортзал та інше.

2. Як саме допомогла Вам Група Провіденс при вступі до канадського вишу?

Представники Групи Провіденс працюють зі мною вже 3 роки. Я завждимаю можливість задати питання, яке мене турбує, та отримати швидку і кваліфіковану відповідь. Група Провіденс запропонувала мені програми на вибір, допомогли вирішити всі питання зі вступом. Після того, як я обрала програму, Грипа Провіденс консультувала мене щодо збору усіх документів, які необхідні для отримання канадської візи.

3. Чому Ви б рекомендували українським школярам, студентам і молоді звертатися до Групи Провіденс за допомогою при бажанні навчатися в Канаді?

Група Провіденс гарантує підтримку та кваліфіковану допомогу на кожному етапі процесу. Група Провіденс надає всю потрібну інформацію та допомагає з вибором програми відповідно до вашої спеціальності та побажань, надає перелік необхідних документів для отримання візи, допомагає з заповненням форм та анкет, швидко знаходить вихід з будь-якої ситуації, готує найкращу основу для адаптації студента до життя та навчання у закордонному виші. Усім хто хоче навчатися у Канаді рекомендую звертайтися за допомогою до Групи Провіденс. Дякую представникам Групи Провіденс за постійну підтримку та допомогу!

Денис Антонов (Denys Antonov), Humber College

Дивіться інтерв’ю старшої української жінки про те як вона боролися, щоб її внуку відкрили візу до США після однієї відмови.


Денис Антонов (Denys Antonov), Humber College

 


Віталій Бігун, Humber College

1. Чому Ви обрали Ваш коледж і Вашу програму? Перелічіть будь ласка найяскравіші переваги навчання в Канаді у порівнянні з Вашим українським вишом.

Я обрав Humber College тому що, це один з найвідоміших державних коледжів в Торонто, що має відмінну репутацію серед професійних коледжів Онтаріо. Тут пропонується широкий спектр програм, включаючи бакалаврaт, диплом, сертифікат та післядипломний сертифікат.

Отримання освіти в Канаді має ряд переваг. По-перше, при досить високому рівні коледжів і університетів, вартість вищої освіти в Канаді менша, ніж, наприклад, у Сполучених Штатах чи Англії. По-друге, Канада - це країна емігрантів з чисельною українською діаспорою і кожен іноземець відчуває себе тут досить вільно, що надає можливість молодим людям швидше адаптуватися до місцевих умов. По-третє, серед переваг навчання в Канаді є можливість працювати до 20 годин на тиждень під час навчання та до 40 годин на тиждень під час канікул, також високі шанси отримати престижну роботу після закінчення навчального закладу та отримання диплому.

 

2. Як саме допомогла Вам Група Провіденс при вступі до канадського коледжу?

Група Провіденс відіграла важливу роль в моєму навчанні в Канаді. Саме після знайомства з Групою Провіденс я отримав ряд консультацій та порад від кваліфікованих працівників, які в подальшому допомогли з вибором коледжу і моєї майбутньої програми. Оформивши всі документи за досить короткий термін для вступу в Humber College я був зарахований на післядипломну програму Project Management. З дня початку співпраці і до мого приїзду на навчання в Канаду Група Провіденс супроводжувала мене своїм професіоналізмом і без жодних проблем я отримав візу.

3. Які на Вашу думку Група Провіденс має переваги над іншими освітянськими компаніями? Чому Ви б рекомендували українській діаспорі в Канаді і США й також школярам, студентам і молоді з України звертатися до Групи Провіденс за допомогою при бажанні навчатися в Канаді?

Група Провіденс має великий ряд переваг над іншими освітянськими компаніями. По-перше, вони надають безкоштовні консультації  з питань про навчання в Канаді. По-друге, саме Група Провіденс надійно оцінить твої шанси на отримання візи. По-третє, Група Провіденс -  це професіонали своєї справи. Дешеві послуги, великий спектр вибору коледжів та шкіл, допомога з пошуком житла і багато інших переваг, які надає Група Провіденс.  Саме тому я рекомендую Групу Провіденс українській діаспорі в Канаді та США а також школярам, студентам і молоді з України. 

 

Євген Бодров (Yebhen Bodrov), Niagara College Canada
1. Чому Ви обрали Ваш коледж і Вашу програму? Перелічіть будь ласка найяскравіші переваги навчання в Канаді у порівнянні з Вашим українським вишом.
Я закінчив Дніпропетровський Національний Університет ім. Олеся Гончара у 2012 році зі спеціальності «Прикладна Фізика та Оптоелектроніка». Продовжувати розвиток у улюбленому напрямі в Україні змоги не було. Коли я почав шукати інші шляхи здобування кар`єрного розвитку, доля надала мені змогу співпрацювати з Providence Group. Ми швидко знайшли колледж для мене. Спеціальність називалася «Advanced Lasers» у Niagara College, Ontario. Тобто це була ідеальна для мене програма навчання із усіма елементами оптики, які мене цікавлять. Цей колледж є єдиний у Канаді та одним із п`яти у Північній Америці, що надає практичний досвід у сфері «тонких плівок»(по яких я робив дипломний проект в Україні) та має спеціально обладнані високотехнологічні лабораторії. В українському університеті технологічний розвиток такого рівня не можливий через недолік фінансування та відсутність робочих місць взагалі, тоді як у Північній Америці такі спеціалісти є “on high demand”. Знаходячись тут я набув теоретичних та практичних знань у галузі, розвиток якої стоїть на одному із перших місць у колі потреб людства для майбутнього.
2. Як саме допомогла Вам Група Провіденс при поступленні до Канадського коледжу?
Група Провіденс надала мені всю важливу інформацію з приводу найменування та розташування коледжів, у яких я мав можливість отримати відповідну освіту. Після того, як я обрав колледж, представник Групи Провіденс надав консультації по переліку документів, які необхідні для вступу до колледжу та допомогу у оформленні дозволу на навчання та отримання канадської візи. Усе це супроводжувалося листуванням з приводу екзаменів та інших питань із обраним коледжем у продовж 6 місяців.
3. Чому Ви б рекомендували українським школярам, студентам і молоді звертатися до Групи Провіденс за допомогою при бажанні навчатися в Канаді?
По-перше, я був дуже задоволений роботою спеціалістів Групи Провіденс, що надавали мені допогу. Вони були дуже уважні і відповідальні у своїх діях та завжди тримали контакт зі мною. По-друге, допомога надається БЕЗКОШТОВНО, що має велике значення для населення України. По-третє, вони мають великий досвід у цій сфері та є перевіреними у роботі із колледжами у Канаді, так як я спілкувався із декількома представниками міжнародного відділу. Якщо ви хочете здобути бажаних цілей у майбутньому та отримати якісну освіту у одній із країн із найвищим рівнем життя на планеті, не чекайте і не відкладайте на потім. Життя трапляється сьогодні. Ваше майбутнє у Ваших руках.

Денис Шашура (Denys Shashura), George Brown College

1.  Перелічіть будь ласка найяскравіші переваги навчання в Канаді у порівнянні з Вашим українським вишом.

Мені поталанило отримати можливість навчатись у коледжі Джорджа Брауна в Торонто. Особисто я зупинив свій вибір на цьому закладі через наступні переваги у порівнянні з іншими: 

І) даний коледж славиться дуже хорошою репутацією на ринку праці провінції Онтаріо;

ІІ) широкий вибір навчальних програм;

ІІІ) корпуси коледжу знаходяться в центрі Торонто.

Щодо напряму навчання, то я обрав програму під назвою "Маркетинг стратегічних відносин", яка передбачає вивчення сучасних аспектів маркетингу та їх застосування в поєднанні з аналізом даних. Спеціалісти у цій сфері бізнесу користуються високим попитом у Канаді та за її межами. Крім того, ця спеціальність була мені досить близька, оскільки в університеті я теж детально вивчав маркетинг.

Мій диплом бакалавра був здобутий в університеті, який входить до списку 20-ти кращих ВУЗів України. Попри це, я можу з впевненістю зазначити, що за 1 рік навчання в коледжі Джорджа Брауна, я отримав більше корисних знань та навичок по моїй спеціальності, ніж за 4 роки навчання в університеті. У більшості канадських коледжів навчальні плани побудовані таким чином, щоб викладачі робили основний наголос не стільки на теоретичних знаннях, як на їх практичному застосуванні. Тобто, частина моїх занять проходила виконуючи вправи базовані на конкретних ситуаціях з бізнесового середовища. Як правило, викладачі дуже професійно організовують такого типу заняття, бо за плечима мають досвід роботи на керівних посадах у відповідних галузях. Також, дуже актуальними вважаються групові проекти, що надають можливість навчитись працювати в команді та проявити лідерські здібності. В результаті, вищезазначені особливості навчання дозволяють повноцінно підготуватись до якісного виконання поставлених завдань на робочому місці.

2. Як саме допомогла Вам Група Провіденс при поступленні до Канадського коледжу?

Представники Групи Провіденс допомагали мені з оформленням всіх необхідних документів для поїздки. Вони володіють глибоким знанням усіх етапів цього процесу, починаючи з подачі заявки в коледж і аж до виїзду в Канаду. Завдяки їх кваліфікованим порадам, усі мої форми були заповнені бездоганно, необхідні документи зібрані швидко, а отже і віза отримана безперешкодно.

3. Чому Ви б рекомендували українським школярам, студентам і молоді звертатися до Групи Провіденс за допомогою при бажанні навчатися в Канаді?

Особисто я був вражений унікальним стилем роботи Групи Провіденс. Вони виділяються надзвичайною тактовністю, професіоналізмом та відчуттям обов'язку. За кілька місяців співпраці з представниками Групи Провіденс я зробив висновок, що вперше мав справу з людьми, які були б настільки віддані своїй справі і так сумлінно підходили до кожного нюансу.

Андрій Амбаров (Andriy Ambarov), George Brown

1. Чому Ви обрали Ваш коледж і Вашу програму? Перелічіть будь ласка найяскравіші переваги навчання в Канаді у порівнянні з Вашим українським вишом.

George Brown College я обрав після рекомендацій і відгуків в соцмережах інших студентів Торонто, в тому числі тих, що навчаються в інших закладах. А також тому що він знаходиться в самому центрі Торонто. Вибір програми Financial services (postgraduate) був зумовлений вже набутою в Україні освітою за напрямком "Банківська справа".

Серед переваг навчання в Канаді хочу виділити наступні:

1) Лекції усіх без виключення викладачів побудовані у формі діалогу між студентами і викладачем - аудиторія завжди залучена до навчального процесу, йде постійний обмін думками.

2) Дуже розвинена робота в командах по 4-5 студентів. На протязі семестру студентам дають багато проектів, що мають бути виконані в групах, що розвиває комунікативні навички та здатність швидко знаходити спільну мову з іншими людьми.

3) Навчання та постійне спілкування англійською мовою виводить володіння нею на новий рівень.

4) В Канаду приїжджають вчитись люди з усього світу і навчання зі студентами з Канади, Китаю, Індії, Мексики, Перу, Росії, Філіппін, Індонезії, Іспанії, Пакистану, а поза коледжем постійне спілкування з громадянами Єгипту, Сербії, Саудівської Аравії, США, Ірану та інших культур розширює мій кругозір і стирає межі між громадянами різних країн.

2. Як саме допомогла Вам Група Провіденс при вступі до Канадського коледжу?

Група Провіденс мене постійно супроводжувала від прийняття рішення про навчання в Канаді до приїзду в Торонто. Я завжди вчасно отримував потрібну мені кваліфіковану консультацію з абсолютно будь-якого питання щодо вступу. І найбільш важливо - зважаючи на досить немалий відсоток відмов у навчальних візах в Канадському посольстві, Провіденс груп допомогла мені правильно оформити документи при подачі на візу.

3. Чому Ви б рекомендували українським школярам, студентам і молоді звертатися до Групи Провіденс за допомогою при бажанні навчатися в Канаді?

По-перше, вас постійно підтримують до вступу до навчального закладу інтелігентні, досвідчені, кваліфіковані люди, які завжди вам допоможуть і з якими ви можете бути завжди на зв'язку.

По-друге, при вступі до найбільш популярних навчальних закладів Канади, ви отримуєте допомогу від Провіденс Груп безкоштовно.

По-третє, дуже важливо правильно оформити документи в посольство, скласти cover letter, скласти у візового офіцера позитивне враження - тож думаю найкраще це можуть зробити люди, які живуть в Канаді, багато років займаються цим і постійно тримають руку на пульсі.


Надія Снігур (Nadia Snihur), Niagara College Canada

1. Чому Ви обрали Ваш коледж і Вашу програму? Перелічіть будь ласка найяскравіші переваги навчання в Канаді у порівнянні з Вашим українським вишом.

Мені подобається, що Niagara College (NC) гарантує здобуття якісної та практичної освіти. Уже кілька років поспіль NC тримає марку коледжу з найвищим рівнем задоволення студентів навчальним процесом та викладацькими здібностями.

Освіта в Канаді має ряд переваг: близько 70% занять грунтуються на практичних завданнях, а не теорії; такий підхід беспосередньо готує спеціалістів до виконання майбутніх службових обов»язків; викладачі ніколи не принижують студентів перед одногрупниками, що лише заохочує їх навчатись та пізнавати новий матеріал; викладачі ставляться до студентів як до свідомих та інтелегентних особистостей і спілкуються з ними на одному рівні; не існує страшного поняття «сесія», якого боїться кожен студент; процес навчання розмірений та вимагає добросовісної підготовки до кожного заняття, а не лише до модуля чи іспиту; технологічне оснащення набагато краще, книги доступні в електронному вигляді, достатньо простору для кожного студента; бібліотека, спортзал, кафетерії, комп»ютерні лабораторії та клініка знаходяться на території капусу, що значно економить час та сприяє продуктивній роботі.

2. Як саме допомогла Вам Група Провіденс при поступленні до Канадського коледжу?

Завдяки Групі Провіденс я отримала шанс здобути якісну освіту за кордоном. Я була приємно вражена глибокою підтримкою, турботою та розумінням пана Тараса, оскільки через затримку видачі візи я не могла покинути Україну понад рік. Увесь цей час пан Тарас був готовий допомогти і турбувався про збереження місця у програмі. Сам процес вступу був неймовірно легким, оскільки я отримувала чіткі інструкції щодо потрібних документів та термінів їх здачі.

Враховуючи кількість студентів, з якими працює Група Провіденс, кожен із них отримує феноменальну кількість уваги. Якість послуг Групи заслуговує довіри та щирої подяки.

3. Чому Ви б рекомендували українським школярам, студентам і молоді звертатися до Групи Провіденс за допомогою при бажанні навчатися в Канаді?

Група Провіденс гарантує підтримку та контролює хід подій на кожному етапі від рішення учня/студента про навчання в Канаді до моменту його прибуття на територію кампусу. Провіденс надає відповіді та вирішує всі питання щодо вибору програми, підготовки необхідних документів, безпечного прибуття на місце призначення; гарантує успішну оренду житла та вчасну оплату за навчання; готує якнайкращу основу для початку нового життя та навчання у закордонному виші.